ICQ Messenger

7.3(1103410)-Beta

4.9

8

Bu güçlü mesajlaşma aracında yeni bir hile

224.7k

Bu uygulamayı oyla

ICQ Messenger klasik ICQ'nun mirasçısı olan bir anlık mesajlaşma aracıdır. Uygulamanın yüklü olduğu diğer kullanıcılarla konuşma imkanı verir. Eğer uygulama yüklü değilse onlara her zaman bunu yüklemelerinin gerektiğini söyleyen ücretsiz bir SMS gönderebilirsiniz.

Beklendiği üzere ICQ Messenger bir gerçek zamanlı mesajlaşma uygulamasında olması gereken bütün özellikleri içerir. Video araması, metin mesajlaşması, grup sohbeti, çıkartmalar, emojiler, dosya gönderimi vb. özellikler içerir.

Bütün çıkartmalar (belki de bir mesajlaşma uygulamasındaki en belirleyici özellik) ICQ Messenger'a özgüdür. Yani diğer uygulamalarda tatlı penguen çıkartmaları bulamazsınız.

ICQ Messenger'ın en ilginç özelliklerinden biri de parola korumasıdır. Uygulamayı açmak için bir kod girilmesi ayarı yapmanıza izin verir. Bu yolla uygulamayı meraklı gözlerden korursunuz.

ICQ Messenger birçok özellik barındıran ve temiz ve şık bir ara yüzü olan güçlü bir mesajlaşma aracıdır. Şimdi tek eksiği ise onu kullanacak çok sayıda kullanıcı.
Uptodown X